Ruční okružní pila Bosch PKS 66 A

Značka: Bosch
2 859 Kč 2 363 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

Ruční okružní pila PKS 66 A dosahuje díky silnému motoru o výkonu 1 600 W hloubky řezu do dřeva až 66 mm. Zejména při řezání vzniká velké množství třísek a prachu. Pila je proto vybavená boxem CleanSystem. Ten zachycuje třísky vznikající při řezání. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

U ručně vedených řezů je nezbytné přesné vedení nářadí. To zabezpečuje u pily PKS 66 A funkce CutControl, značka v základní desce a průhledný, výklopný prodlužovací díl. CutControl umožňuje přesné sledování linie řezu, a sice při standardních i pokosových řezech. Výkonný motor 1 600 W a hloubka řezu do dřeva 66 mm. CleanSystem Box pro čistou práci. CutControl pro ručně vedené řezy.

Další výhody výrobku:
 
Ergonomický design s pohodlnou rukojetí Softgrip a optimální hmotnost pro perfektní vedení pily. Přesné nastavení hloubky řezu a dále přesné nastavení pro pokosové řezy pomocí rychloupínací páčky. Jednoduchá a rychlá výměna pilového plátku díky integrované aretaci vřetena. Bezpečnostní spínač s aretací proti zapnutí, kterou lze manipulovat z obou stran – zabraňuje neúmyslnému zapnutí nářadí. Vybavená velice kvalitním pilovým kotoučem Speedline Wood – nejrychlejším kotoučem na trhu.
 
Technické údaje:
 
Jmenovitý příkon 1.600 W
Jmenovitý Ø pilového kotouče 190 mm
Ø upínacího otvoru pilového kotouče 30 mm
Volnoběžné otáčky 5.000 ot/min
Vodicí deska 160 x 327 mm
Ochranný kryt Hliník
Hmotnost 5,4 kg
Rozsah hloubky řezu při 90° 0 – 66 mm
Rozsah hloubky řezu při 45° 0 – 48 mm
 
Rozsah dodávky:
 
Box CleanSystem 
Pilový kotouč z tvrdokovu Speedline Wood 
Boční doraz

Doplňkové parametry

Kategorie: Pily
Záruka: 3 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: