Pila ocaska Bosch PSA 700 E

Značka: Bosch
2 120 Kč 1 752 Kč bez DPH
C. SKLAD, DODÁNÍ DO 3 PRAC. DNŮ

Pila ocaska PSA 700 E je vhodná na každý materiál. Hodí se do ní všechny pilové listy se stopkou S, ať na dřevo, na kov, nebo z pružného bimetalu. Díky ergonomickému tvaru a optimálnímu poměru hmotnosti a velikosti zaručuje vysoce komfortní ovládání.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Toto nářadí je vybavené výkonným 710 W motorem pro nejnáročnější použití při renovacích, přestavbách a na zahradě. Systém Bosch-SDS umožňuje bleskurychlou výměnu pilového listu bez námahy – a bez jakéhokoli nástroje. Pila ocaska je vysoce kvalitně zpracovaná a má robustní kryt. Řeže každý materiál – pro PSA 700 E se hodí všechny standardní pilové listy, na dřevo, kov nebo z pružného bimetalu. Vysoce komfortní ovládání díky modernímu designu pily ocasky, optimálnímu poměru hmotnosti a rozměrů, ergonomické rukojeti Softgrip s měkkou gumovou tlumicí vložkou a optimálnímu umístění spínače. Výkonný 710W motor – dostatečná síla i pro nejnáročnější použití při renovacích, přestavbách a na zahradě.

Další výhody výrobku:
 
Vždy s tou správnou sílou pro příslušný materiál – pozvolné zanoření pily a pak plnou parou vpřed. Bosch SDS – pro výměnu pilového listu bez námahy a během několika sekund – bez použití jakýchkoliv nástrojů. Robustní v každém ohledu – vysoce kvalitní zpracování a robustní kryt. Oblouková rukojeť – pro bezpečnou manipulaci a snadnou práci.
 
Technické údaje:
 
Jmenovitý příkon 710 W
Tloušťka řezu do dřeva 150 mm
Tloušťka řezu do oceli 10 mm
Zdvih pilového listu 20 mm
Hmotnost 3 kg
 
Rozsah dodávky:
 
1 pilový list na dřevo S 2345 X

Doplňkové parametry

Kategorie: Pily
Záruka: 2 roky (při registraci stroje prodloužena na 3 roky)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: