Excentrická bruska Bosch PEX 400 AE

Značka: Bosch
2 839 Kč 2 346 Kč bez DPH
C. SKLAD, DODÁNÍ DO 3 PRAC. DNŮ

S 370 W  patří excentrická bruska Bosch PEX 400 AE k mimořádně výkonným excentrickým bruskám v segmentu nářadí pro domácí kutily. Díky ergonomickému designu s měkkými gumovými tlumicími vložkami padne bezpečně a pohodlně do ruky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

K mimořádným vlastnostem brusky PEX 400 AE od firmy Bosch patří předvolba otáček. Ta je výhodná především při broušení lakovaných povrchů: Pokud kutil zvolí nízké otáčky, povrch se tolik nezahřívá a nedojde ke změně barvy obrobku vlivem tepla. Výkonná a robustní excentrická bruska: Kompaktní konstrukce umožňuje optimální manipulaci a usnadňuje práci. Princip excentrického pohybu zajišťuje nejjemnější broušení při vysokém brusném výkonu a nejlepší výsledky při leštění. Optimalizovaná ergonomie s přídavnou rukojetí pro perfektní manipulaci a klidné vedení.

Další výhody výrobku:
Čistá práce díky mikrofiltračnímu systému Bosch: Integrované odsávání prachu odsává prach přímo do mikrofiltru, který je součástí dodávky. Suchý zip pro rychlou a pohodlnou výměnu brusných papírů. Jednoduché připevnění brusného papíru díky Paper Assistant. Elektronika Bosch: plynulá předvolba otáček pro práci přizpůsobenou druhu materiálu. Nové vedení kabelu se závěsným okem pro praktické uložení.
 
Technické údaje:
 
Jmenovitý příkon 370 W
Brusný talíř Ø 125 mm
Počet kmitů 4.000 – 26.000 min
Excentricita 2,5 mm
Hmotnost 1,9 kg
 
Rozsah dodávky:
 
Plastový kufr
Paper Assistant 
1 brusný papír K 80

Doplňkové parametry

Kategorie: Brusky
Záruka: 3 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: