Pásová bruska Bosch PBS 75 AE

Značka: Bosch
3 599 Kč 2 974 Kč bez DPH
C. SKLAD, DODÁNÍ DO 3 PRAC. DNŮ

Pásová bruska PBS 75 AE je se 750 W motorem mimořádně výkonné a robustní nářadí. Je optimálně vhodná pro použití, při kterém záleží na velkém úběru na velkých plochách. K dalším přednostem této pásové brusky patří vylepšená ergonomie a kompaktní design, což zaručuje optimální manipulaci při každém druhu použití. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kryt PBS 75 AE se vyznačuje mimořádně velkou robustností. Ta je dána vysokou kvalitou a stabilitou hliníkových součástí. Výkonná a robustní pásová bruska – pro velký úběr na velkých plochách. Perfektní manipulace – jednoduché vedení díky lepší ergonomii a kompaktnímu designu. Robustní kryt – vysoká kvalita a stabilita díky hliníkovým součástem.

Další výhody výrobku:
 
Automatické vyrovnávání pásu – udržuje pás při broušení ve správné poloze. Systém upínání brusného pásu – pro pohodlnou a snadnou výměnu brusného pásu. Elektronika Bosch – plynulá předvolba otáček pro práci přizpůsobenou druhu materiálu – regulace rychlosti pásu pomocí spínače s integrovaným kolečkem. Mikrofilrační systém Bosch – vestavěné odsávání prachu odsává prach přímo do krabice mikrofiltru, která je součástí dodávky.
 
Technické údaje:
 
Jmenovitý příkon 750 W
Rychlost pásu 200 – 350 m/min
Brusná plocha 76 x 165 mm
Rozměry pásu 75 x 533 mm
Hmotnost 3,5 kg
 
Rozsah dodávky:
 
1 brusný pás K 80

Doplňkové parametry

Kategorie: Brusky
Záruka: 3 roky

PBS 75 AE

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: