Stolní vrtačka Bosch PBD 40

Značka: Bosch
7 539 Kč 6 231 Kč bez DPH
V c. skladu dodání do 24-48 hodin

Stolní vrtačka Bosch PBD 40 je díky technickému vybavení mimořádně přesná a vyznačuje se velmi jednoduchým ovládáním: Univerzální motor o výkonu 710 W nahrazuje klasický řemenový pohon, který známe u běžných stolních vrtaček.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Díky tomu je možné plynule regulovat otáčky pomocí otočného knoflíku. Odpadá nepříjemné napínání řemenu. Vrtačka PBD 40 má dále dva stupně a konstantní elektroniku, která zabraňuje poklesu rychlosti při vrtání do tvrdých materiálů. Elektronický ukazatel na digitálním displeji umožňuje přesné nastavení otáček podle potřeby a konstantní elektronika Bosch zajišťuje konstantní otáčky. Inovativní digitální ukazatel umožňuje jednoduché odečítání přesné hloubky vrtání. Bez problémů lze vrtat i otvory v řadě, např. pro dřevěné konstrukce. S dvoustupňovou převodovkou: velká síla na 1. stupeň, vysoké otáčky na 2. stupeň.

Další výhody výrobku:
 
Vysoce kvalitní přesné sklíčidlo bez kličky samočinně dotahuje vrták. Bezpečnostní kroužek zaručuje perfektní usazení vrtáku. Integrovaný laser jako pomůcka při vrtání: pro jednoduché a naprosto přesné vrtání. LED zajišťuje dobré osvětlení pracovní oblasti. Pomocí rychloupínací svěrky lze pohodlně upevnit i kulaté obrobky – pro absolutně přesný výsledek vrtání. Boční doraz a velká pracovní deska zabezpečuje přesné a bezpečné umístění obrobku. Otočné kolečko s integrovanou měkkou gumovou tlumicí vložkou Softgrip umožňuje pohodlný a kontrolovaný postup vrtání.
 
Technické údaje:
 
Jmenovitý příkon 710 W
Volnoběžné otáčky (1. stupeň/2. stupeň) 200 – 850 / 600 – 2.500 ot/min
Typ laseru 650 nm, <1 mW
Třída laseru 2
Max. průměr děr do oceli 13 mm
Max. Ø vrtání do dřeva 40 mm
Upínací rozsah sklíčidla 1,5 – 13 mm
Zdvih 90 mm
Rozměry základové desky (Š x H x V) 330 x 350 x 30 mm
Hmotnost 11,2 kg
 
Rozsah dodávky:
 
Boční doraz 
Rychloupínací spona

Doplňkové parametry

Kategorie: Stolní vrtačky
Záruka: 3 roky

PBD 40

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: