Kmitací pila PST 700 E

Značka: Bosch
1 710 Kč 1 413 Kč bez DPH
V c. skladu dodání do 24-48 hodin

Kmitací pila PST 700 E vyniká kompaktními rozměry, malou hmotností a vynikající ovladatelností, což umožňuje kontrolu a optimální uživatelský komfort.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Díky regulaci počtu zdvihů pomocí tlačítkového spínače je začátek řezání jednoduchý a práce přizpůsobená druhu materiálu není žádný problém. Kmitací pila PST 700 E umožňuje díky Bosch „Low Vibration“ s lineárním vyvážením hmoty minimalizovat vibrace a zajišťuje bezpečnou a komfortní práci. Žádná jiná vám to neulehčí více: kompaktní velikost, nízká hmotnost a vynikající ovladatelnost pro kontrolovaný a optimální uživatelský komfort. Přesné řezání jakéhokoli materiálu díky osvědčené elektronice Bosch: řízení počtu zdvihů pomocí spínače v rukojeti pro jednoduchý začátek řezání a práci přizpůsobenou druhu materiálu. Minimální vibrace a bezpečná a komfortní práce díky systému nízkých vibrací Bosch („Low Vibration“) s lineárním vyvážením hmoty a ergonomické rukojeti Softgrip s měkkou gumovou tlumicí vložkou.

Další výhody výrobku:
Vysoce výkonný motor 500 W a hloubka řezu do dřeva 70 mm – i těžké práce vám tak půjdou lehce od ruky. Systém upínání Bosch-SDS se postará o snadnou a bezpečnou výměnu pilového plátku během několika sekund – bez použití nástrojů. Zapnutelná funkce odfukování pilin zabezpečuje neustále dobrý výhled na čáru řezu. Přestavení základové desky pro pokosové řezy až 45°. Přípojka pro odsávání prachu – pro bezprašnou práci. Robustní základová deska pro stabilní vedení. Nové vedení kabelu se závěsným okem pro praktické uložení.
 
Technické údaje:
Jmenovitý příkon 500 W
Výstupní výkon 300 W
Počet volnoběžných zdvihů 500 – 3.100 min–1
Vodicí bota ocel
Hmotnost 1,7 kg
Hloubka řezu ve dřevě 70 mm
Hloubka řezu v oceli 4 mm
 
Rozsah dodávky:
Plastový kufr
1 pilový plátek T 144 D

Doplňkové parametry

Kategorie: Pily
Záruka: 2 roky (při registraci stroje prodloužena na 3 roky)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: