DREMEL Hrubá drátěnka Versa 368

Novinka
Značka: Dremel
219 Kč 181 Kč bez DPH
Skladem

Hrubá drátěnka se ideálně hodí na odstranění napečených zbytků jídel z litinových pánví a roštů, rzi a barvy z kovu, začištění barevných nerovností a rzi na betonu či plísně/padlí z kamene. Díky povrchu z karbidu křemičitého snadno rozrušíte a odstraníte odolné nečistoty, a hravě tak zvládnete i práce, které si běžně žádají více námahy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hrubá drátěnka se dokonale hodí na rozrušení a odstranění odolných zaschlých nečistot.
Odstraňujte napečené zbytky jídel z litinových pánví i rez či vodní kámen s lehkostí za pomoci hrubé drátěnky. Čisticí podložka z karbidu křemičitého umožňuje rychlé rozrušení a odstranění zaschlé špíny. Drátěnku lze používat za sucha i za mokra, na čištění v interiéru i exteriéru. Vyčistěte více s menší námahou, díky velké ploše drátěnky a vysokým otáčkám nářadí Dremel® Versa, se kterými drhnutí zabere minimum času a úsilí. * Nedoporučujeme používat na hliník, nerez, měď, nádobí s nepřilnavým povrchem, netvrzené sklo či akvária, jelikož by došlo k jejich poškrábání.
Hrubá drátěnka se ideálně hodí na odstranění napečených zbytků jídel z litinových pánví a roštů, rzi a barvy z kovu, začištění barevných nerovností a rzi na betonu či plísně/padlí z kamene.
Díky povrchu z karbidu křemičitého snadno rozrušíte a odstraníte odolné nečistoty, a hravě tak zvládnete i práce, které si běžně žádají více námahy. Čistěte více s menší námahou.
Použitelné jak za sucha, tak za mokra; dokonale se hodí na odstranění odolných nečistot v interiéru i exteriéru.
Když se chcete pustit do práce, jednoduše připevněte hrubou drátěnku na opěrný talíř nářadí Dremel Versa.
Hrubá drátěnka zajišťuje účinné drhnutí a odstranění odolných skvrn a zároveň můžete 1 drátěnku používat opakovaně.

Technické specifikace:
Pracovní průměr: 63,5 mm
Šířka: 63,5 mm
Maximální ot/min: 2.200 ot/min
Množství: 3

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: