DREMEL Kuchyňská drátěnka Versa 367

Novinka
Značka: Dremel
219 Kč 181 Kč bez DPH
Skladem

Kuchyňská drátěnka je díky svým drhnoucím schopnostem ideální na každodenní čištění, při kterém odstraní zbytky jídel i odolné nečistoty v kuchyni. Lze používat za sucha i za mokra i v kombinaci s nástavcem chránícím proti stříkancům, díky čemuž si ještě lépe poradí s různými druhy čištění v kuchyni.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kuchyňská drátěnka je ideální na odstranění nečistot a zbytků jídla z hrnců a pánví a dalších povrchů.
Perfektní na čištění nádobí, hořáků a mřížek na sporáku a roštů v troubě. Díky jejím drhnoucím schopnostem bude každodenní čištění špinavých ploch menším problémem. Vodotěsné akumulátorové čisticí nářadí Dremel© Versa v kombinaci s kuchyňskou drátěnkou je ideální na suché i mokré čištění, po kterém bude vaše kuchyň zářit čistotou. Díky svému oblému tvaru se snadno dostane kolem hořáků na sporáku i do menších hrnců. S vysokou rychlostí nářadí Dremel Versa dokončíte práci v okamžiku a zvládnete více čištění za kratší dobu.
Jednoduše začněte tak, že příslušenství připevníte na opěrný talíř akumulátorového nářadí Dremel Versa. * Nedoporučujeme používat na hliník, nerez, měď, nádobí s nepřilnavým povrchem, netvrzené sklo či akvária, jelikož by došlo k jejich poškrábání.
Kuchyňská drátěnka je díky svým drhnoucím schopnostem ideální na každodenní čištění, při kterém odstraní zbytky jídel i odolné nečistoty v kuchyni.
Postavte se k výzvě čelem s kuchyňskou drátěnkou a odstraňte napečené zbytky jídla z hrnců a pánví či vydrhněte nečistoty kolem hořáků a mřížek na sporáku či na roštech v troubě.
Lze používat za sucha i za mokra i v kombinaci s nástavcem chránícím proti stříkancům, díky čemuž si ještě lépe poradí s různými druhy čištění v kuchyni.
Rychlá a snadná instalace přiložením na opěrný talíř nářadí Dremel Versa.
Jedna kuchyňská drátěnka, mnoho čisticích projektů. Kuchyňskou drátěnku lze omývat, a hodí se tak pro opakované použití

Technické specifikace:
Pracovní průměr: 63,5 mm
Šířka: 63,5 mm
Maximální ot/min: 2.200 ot/min
Množství: 3

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: