Aku řetězová pila Bosch PRO GKE 18V-40 Professional, EXBA18V-55 + nabíječka
Novinka
SKLADEM (1 ks)
Výkonná 18V bezuhlíková řetězová pila BITURBO vybavena 40cm lištou a funkcí OptiCut upravující otáčky a krouticí moment. Nízká hladina hluku a bez výfukových plynů! Verze s akumulátorem Bosch EXBA18V-55 + nabíječkou Bosch AL 12V/18V-80.
Detailní informace
Detailní popis produktu
Akumulátorová řetězová pila GKE 18V-40 Professional je dokonalým řešením pro všechny vaše tesařské práce a venkovní zahradnické práce. Její výkonný bezuhlíkový motor s technologií BITURBO poskytuje silný výkon při nízké hladině hluku, což vám umožní pracovat v oblastech citlivých na hluk, jako jsou obytné oblasti nebo firemní areály – to vše bez vypouštění výfukových plynů. Její elektronická brzda motoru zastaví řetěz rychle po uvolnění spouště. Systém OptiCut přizpůsobuje otáčky a krouticí moment příslušné pracovní situaci, a zabraňuje tak nepříjemnému zadrhávání při vyšším pracovním zatížení. Kombinace bezuhlíkové technologie BITURBO a OptiCut přináší vysoký výkon a plynulé řezání v jednom výrobku.
Vybavení a použití
Lišta o délce 40 cm umožňuje plynulé řezání trámů, dřeva a silných větví, takže je ideálním nářadím pro širokou škálu prací. Tato řetězová pila se pyšní bezproblémovým rozběhem, nízkými nároky na údržbu a dlouhou životností. Kompatibilní s profesionálním 18V systémem Bosch a aliancí akumulátorů různých značek AMPShare.
Technická data:
Dělení řetězu 3/8" (9.52 mm)
Rychlost řetězu 12,40 m/s
Síla hnacího článku 1.1 mm
Rozměry nářadí (šířka) 220 mm
Rozměry nářadí (délka) 475 mm
Rozměry nářadí (výška) 215 mm
Hmotnost bez akumulátoru 3.7 kg
Obsah balení:
1× EXBA18V-55 - 1 607 A35 1NU
Klíč - 1 617 S02 0ST
Kryt řetězu - 1 600 A02 0C8
Rychlonabíječka GAL 12V/18V-80 - 1 600 A03 7CH