Hoblík PHO 2000

Značka: Bosch
2 590 Kč 2 140 Kč bez DPH
V c. skladu dodání do 24-48 hodin

Elektrický hoblík PHO 2000 od firmy Bosch zajišťuje vysokou kvalitu povrchů a rovnoměrný úběr – a to i při náročných pracích.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Díky výkonnému a silnému 680 W motoru je hoblování výrazně jednodušší a rychlejší a kombinovaná vodicí hlavice s nastavením hloubky úběru zaručuje maximální přesnost a bezpečné vedení nářadí. Bez námahy se vám tak podaří absolutně rovné povrchy a přesně sražené hrany. Kompaktní a výkonný 680W ruční hoblík pro náročné použití do hloubky úběru 2 mm. Oboustranné vyhazování hoblin pro připojení sáčku na prach nebo vysavače – odhazování hoblin v závislosti na prováděné práci vpravo nebo vlevo. Patentovaný systém nožů Woodrazor pro lehké hoblování bez vynakládání síly, snadná a rychlá výměna nože a vysoká kvalita povrchu.

Další výhody výrobku: 
Vyfukování hoblin brání ucpávání hoblinami – pro práci bez přerušování. 3 drážky ve tvaru V pro přesné srážení hran v rozích. Automaticky se vyklápějící ochranná botka – brání poškození obrobku nebo hoblovacího nože při odložení hoblíku. Hloubka drážky do 8 mm. Kombinovaná rukojeť pro vedení a nastavování hloubky záběru pro bezpečné vedení a plynulé nastavení. S lepším nastavením hloubky hoblování a klíčovou a nožovou schránkou. Nejlepší ergonomie optimalizovaným umístěním rukojeti vhodné pro leváky i praváky s měkkou vložkou Softgrip.
 
Technické údaje:
Jmenovitý příkon 680 W
Výstupní výkon 380 W
Hloubka úběru 0 – 2,0 mm
Hloubka drážky 0 – 8 mm
Hoblovací šířka 82 mm
Volnoběžné otáčky 19.500 ot/min
Hmotnost 2,4 kg
 
Rozsah dodávky:
Oboustranný hoblovací nůž z tvrdokovu
Inbusový klíč

Doplňkové parametry

Kategorie: Hoblíky
Záruka: 2 roky (při registraci stroje prodloužena na 3 roky)

PHO 2000

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: