Hoblík PHO 3100

Značka: Bosch
4 107 Kč 3 394 Kč bez DPH
V c. skladu dodání do 24-48 hodin

Kompaktní elektrický hoblík PHO 3100 je nejlehčí v této třídě a umožňuje práci bez únavy. Patentovaný systém nožů Woodrazor zajišťuje vysokou kvalitu povrchů. Nože z jemnozrnného karbidu wolframu jsou mimořádně ostré a vyznačují se dlouhou životností.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hoblík má kombinovanou rukojeť pro vedení a nastavování, pomocí které může domácí kutil plynule a přesně zvolit hloubku řezu až 3,1 mm. Má tak největší hloubku hoblování v této třídě. S motorem o výkonu 750 W a s maximálně 16 500 otáčkami za minutu jde práce rychle od ruky. Práce s hoblíkem PHO 3100 je jednoduchá a pohodlná, a navíc bez únavy.

Další výhody výrobku:
 
Tři drážky tvaru V různé velikosti pro pohodlné srážení hran. Oboustranné vyhazování hoblin pro připojení sáčku na prach nebo průmyslového vysavače – odhazování hoblin v závislosti na prováděné práci vpravo nebo vlevo. Optimalizované ofukování hoblin brání ucpávání hoblin – pro práci bez přerušování. Automaticky se vyklápějící ochranná botka – brání poškození obrobku nebo hoblovacího nože při odložení hoblíku. Kombinovaná rukojeť pro vedení a nastavování hloubky záběru pro bezpečné vedení a plynulé nastavení.
 
Technické údaje:
 
Jmenovitý příkon 750 W
Výstupní výkon 420 W
Hloubka úběru 0 – 3,1 mm
Hloubka drážky 0 – 9 mm
Hoblovací šířka 82 mm
Volnoběžné otáčky 16.500 ot/min
Hmotnost 2,6 kg
 
Rozsah dodávky:
 
Oboustranný hoblovací nůž z tvrdokovu
Inbusový klíč
Plastový kufr
Boční doraz

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Hoblíky
Záruka: 3 roky

PHO 3100

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: